loading

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان


پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان

منتظر ایده برای نوشتن هستید ؟ آیا وقت برای نوشتن دارید اما ایده ای به ذهنتان خطور نمیکند ؟ یکی از موضوعات زیر را برای نوشتن انتخاب کنید ! میتوانید هر وقت که برای نوشتن موضوع کم آوردید ، به این مطلب رجوع کنید . شاید ایده های خوبی به ذهنتان رسید !

rp_blogging-ideas.jpg

۱ – راهنمای کار با . . .

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان: همیشه بعضی چیز ها را یاد دارید ، اما به ذهنتان نمیرسد که آنها را برای کاربرانتان بنویسید . چرا به یک آموزش کامل کار با … فکر نمیکنید ؟ جای خالی را با یکی از بخش های موضوعی وبلاگ خودتان پر کنید ! . راهنما ها ، میتوانند به خوبی در ذهن کاربران بمانند و حتی کاربران را برای مطالعه دوباره آن مطلب به وبلاگ شما بکشانند.

۲ – چگونه . . . ؟

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان: یکی از قدرتمندترین و ساده ترین تیتر ها برای نوشتن ، توضیحاتی در مورد یک عمل یا ابزار است . برای پیدا کردن و آشنا شدن با این مدل پست ها ، به سایت howto.com مراجعه کنید . این مدل مطالب ، میتوانند به خوبی در شبکه های اجتماعی منتشر شوند و افراد زیادی را با وبلاگ شما آشنا کنند.

۳ – ۱۰ نکته برای . .

اگر در مورد یک موضوع ، توصیه ها و یا نصیحت هایی دارید ، میتوانید آنها را تحت عنوان یک پست درآورید و در خوانندگانتان قرار دهید . مسلما ، آنها خوشحال میشوند وقتی تجارب شما را در رابطه با آن موضوع میخوانند.

۴ – مصاحبه با ..

کاربران همیشه دوست دارند تا با افراد فعال در حیطه کاری خویش بیشتر آشنا شوند . مثلا ، زمانی که وبلاگی نا شروع به مصاحبه با افراد مشهور وب کرد ، توانست جای خود را در بین کاربران باز کند و بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب کند.

۵- نقد و بررسی دستگاه ..

پنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان: آیا وسیله ای دارید که بخواهید آن را نقد و بررسی کنید ؟ چه اشکالی دارد تا خوانندگان وبلاگتان با نظر شما در مورد یک گجت ، لپتاپ ، تلفن همراه و .. آشنا شوند ؟

امیدوارم که از این مطلب استفاده خوبی ببرید و بتوانید با استفاده از این موضوعات ، مطالب جدیدی برای وبلاگ خود ایجاد کنید.

آموزشی

۱۰ نکته5 ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتان۵ ایده برای نوشتن مطلب بعدی وبلاگ‌تانhowto.comآموزشایدهپنج ایده برای نوشتن مطلب بعدی سایت و وبلاگتانتلفن همراهچگونهذهن کاربرانراهنمای کارسایتشبکه های اجتماعیگجتلپتاپمصاحبهمطالبمطلبنقد و بررسی دستگاهنوشتننوشتن مطلبوبلاگوبلاگ شمایک آموزش

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *